HABER: İRFAN TEMEŞ - HAKKARİ İLSESİ GAZETESİ

Hakkari Belediyesi Ramazan Bayramı münasebetiyle, Hakkari Aile ve Sosyal Politikalar Müdürlüğünce belirlenen 265 yetim ve öksüz çocuk ile 220 yardıma muhtaç çocuğa toplam 1800 parça bayramlık kıyafet yardımında bulundu.
Hakkari Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim ve Hakkari Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Mehmet Akif Bildirici’nin katılımıyla kıyafet dağıtımı yapılan çocuklar aileleriyle teker teker yaşlarına göre beğendikleri kıyafetlerle giydirildi. Bayramlık kıyafetlerine kavuşmanın sevincini yaşayan çocuklar ve aileleri Epcim’e teşekkür ettiler.

EPCİM: “ÇOCUKLARIMIZIN MUTLULUĞU BİZİ MUTLU EDİYOR”

Burada bir açıklamada bulunan Hakkari Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim,  “Mübarek Ramazan ayının sonunda bizleri bekleyen bayram sevincinde yetim, öksüz ve yardıma muhtaç çocuklarımızı unutmayıp, bayram günü çocuklarımızın gülümsemesine ortak olabilmek, onarın ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve yanlarında olduğumuzu hissettirebilmek için çocuklarımıza kıyafet desteği sunduk. Burada yetim, öksüz ve yardıma muhtaç çocuklarımızın mutluluğunu görmek bizleri de mutlu ediyor. Bu mutluluğa emeği geçen emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.