• DOLAR 33,20 %-0.11
  • EURO 36,02 %-0.60
  • ALTIN 2.546,09 %-2.11
  • BİST100 11.156 %0.15
  • BITCOIN 66.250 %3.61
  • ETHERIUM 3.508 %3.3
27°

Çukurca Haberleri

Çukurca haberleri ve güncel Çukurca gelişmeleri, Çukurca ile ilgili tüm video, Çukurca fotoğrafları ve Çukurca haberleri Hakkari İl Sesi Gazetesi sitemizde


Hakkari Haberleri

Hakkari Valisi Ali Çelik Çukurca’nın Narlı köyündeki çiftçileri ziyaret etti. Çelik, seraları gezerek çiftçilerden bilgi aldı.

Hakkari Haberleri

Hakkari’nin Çukurca belediyesi eski belediye binası üniversite hazırlık, LGS ve KPSS’ye hazırlık kursuna dönüştürülüyor.

Hakkari Haberleri

Hakkari’nin Çukurca ilçesinde düzenlenen Foto Safari ve Doğa Sporları festivaline Hakkari fotoğrafçılar damga vurdu.

Hakkari Haberleri

DEM Parti Hakkari Milletvekili Vezir Parlak Çukurca festivali Kıraç konseri sırasında yaşanan taciz iddiası ile ilgili önerge verdi.

Hakkari Haberleri

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde düzenlenen "5. Çukurca Foto Safari" yarışmasında dereceye giren fotoğraf sahipleri belli oldu.

Hakkari Haberleri

Hakkari Çukurca İlçesinde dün akşam saatlerinde konser sonrası yaşanan olaylarla ilgili Çukurca Kaymakamlığı yazılı açıklama yaptı.

Hakkari Haberleri

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde bu yıl beşincisi düzenlenen "Fotosafari ve Doğa Sporları Festivali", şarkıcı Kıraç'ın konseriyle sona erdi.

Hakkari Haberleri

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde düzenlenen "5. Fotosafari ve Doğa Sporları Festivali" kapsamında off-road gösterisi yapıldı.

Hakkari Haberleri

Çukurca’daki ‘Fotosafari ve Doğa Sporları Festivali’ kapsamında ilçeye gelen Off-Road yarışları öncesi araçları mini bir gösteri yaptı.

Hakkari Haberleri

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde bu yıl beşincisi düzenlenen ‘Fotosafari ve Doğa Sporları Festivali’ devam ediyor.

Hakkari Haberleri

Hakkari’nin Çukurca ilçesinde düzenlenen Fotosafari ve Doğa Sporları Festivali Han Yaylasındaki etkinlikler ile devam etti.

Hakkari Haberleri

Dünyanın en prestijli uluslararası fotoğraf yarışmasında üçüncü olan Deniz Kalaycı Fotosafari ve Doğa Sporları Festivali için Çukurca ilçesinde