31 Mart Mahalli İdareler seçimlerinde CHP Hakkari belediye Başkan Adayı olan Cüneyt Özbek, seçim sonrası teşekkür mesajı yayınladı.

Hakkari'de temizlik personelini hayvan sevgisi Hakkari'de temizlik personelini hayvan sevgisi

Belediye Başkan Adayı Özbek yayınladığı mesajda şu ifadelere yer verdi.

" Saygıdeğer Hakkârili Hemşerilerim.
100 yıllık siyasi bir geçmişi olan Cumhuriyet Halk Partisinin Hakkâri Belediye Başkan Adayı olmak benim için bir onurdu. Bunu öncelikle belirtmek isterim.
20 yıllık eğitim, 23 yıllık meslek hayatımın tüm deneyimlerini ortaya koyarak İki aylık bu yoğun seçim süreci içinde İlimin kalkınması, işsizlik başta olmak üzere birçok sorunun bertaraf edilmesi, bu derde deva olunması için bir duruş ve bir mücadele verdim. 
Sayısız ev, esnaf ve sivil toplum örgütüne konuk olduk binlerce insanın elini sıktık kalplerine dokunduk. Hayallerimi, projelerimi, fikirlerimi anlattım. Bu süreç zarfında Rahmetli dedem Cemil Ağa Babam Fevzi Özbek‘e ve beni ben yapan değerlere helal getirmeden bu süreci atlattım. Şerefimi siyasetin üstünde tutarak Partime, partimin değerlerine ve yol arkadaşlarıma İHANET etmedim.
Çocukluğumun, gençliğimin geçtiği bu topraklara ve bura da yaşayan vatandaşlarıma kimsenin yapamadığı hizmetleri yapacağım iddiası ile çıktığım bu yolculukta elimden gelenin fazlasını yaptığıma inanıyorum. Vicdanım çok rahat. Halkıma Gönül kırgınlığım yok asla da olamaz. Halkımın gösterdiği iradeye saygım sonsuzdur.
Halkıma hizmet etme isteğim dünden daha fazla. Bu kadim halka HİZMETKAR olma mücadelem devam edecek. Hiç şüpheniz olmasın.
Bu süreçte bana gönülden destek olan benimle beraber gece gündüz mücadele eden tüm partili arkadaşlarıma sonsuz teşekkürler ediyorum. Saygılarımla."
Cüneyt ÖZBEK

Editör: Haber Merkezi