Hakkari Valisi Ali Çelik Vali Yardımcısı ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Buğra Karadağ'dan kurumun çalışmaları hakkında bilgi aldı. 

Hakkari İl Özel İdaresi birim müdürlerinin de hazır bulunduğu değerlendirme toplantısında İl Özel İdaresinin vizyonu, misyonu, hedefleri, yürütülen projeler, araç ve personel durumu ele alındı.

Toplantıda İl Özel İdaresinin devam eden çalışmaları, planlanan projeleri ve birimlerin bütçeleri gündeme alınarak incelendi.

Başkan Şakar'dan sanayi bölgesi esnafına ziyaret Başkan Şakar'dan sanayi bölgesi esnafına ziyaret

Vali Çelik İl Özel İdaresinin çalışmalarının önemine dikkat çekti ve devletin vatandaşa nitelikli hizmeti en kısa sürede ulaştırma gayretinde olduğu mesajını verdi.

Valiliğin sosyal medya hesabından toplantıya ilişkin yapılan paylaşımda " Hakkari İl Özel İdaresinde Vali Çelik Başkanlığında Değerlendirme Toplantısı Yapıldı Vali Ali Çelik, Vali Yardımcısı Buğra Karadağ ve İl Özel İdaresi şube müdürlerinin katılımları ile Hakkari İl Özel İdaresinde değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda İl Özel İdaresinin devam eden çalışmaları, planlanan projeleri ve birimlerin bütçeleri gündeme alınarak incelendi. Vali Çelik, şube müdürlerinden yürüttükleri faaliyetler ve planlanan projeler için yaptıkları çalışmalar hakkında bilgiler alarak istişarelerde bulundu. Vali Çelik, toplantı sonunda İl Özel İdaresi şube müdürleri ve bağlı personellerine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi." ifadeleri kullanıldı. 

Editör: Zeki DARA