Vali Ali Çelik beraberindeki heyet ile birlikte hafta sonu mesaisinde; vatandaşların  taleplerini birinci ağızdan dinlemek ve sorunları yerinde tespit etmek amacıyla Demirtaş köyünü ziyaret etti.

Vatandaşlarla kucaklaşmaya ve sorunlara birlikte çözüm üretmeye devam eden Vali Çelik, vatandaşların  talebi üzerine Demirtaş Köyü Yağmurlu Mezrasında incelemelerde bulunarak köy sakinleriyle bir araya geldi.

Vatandaşların  ihtiyaç ve taleplerini dinleyen Vali Çelik, yetkililere talimatlarını ileterek, süreç gerektiren çalışmaların takibini de bizzat yapacağını söyledi. 

Vatandaşlar, ziyaretlerinden dolayı duydukları memnuniyeti dile getirerek Vali Çelik’e insan odaklı çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler. 

Hakkâri'yi daha yaşanabilir bir şehir haline getirme hedefiyle tüm kamu kurumlarının var gücüyle çalıştığını belirten Vali Çelik, şunları  kaydetti.

“Hakkâri’nin, Hakkârili hemşehrilerimizin hizmetkârıyız. Sorunları birinci ağızdan dinleyip devletimizin imkanları dahilinde yapılabilecek tüm çalışmaları yapmanın ve çözüm üretmenin gayretindeyiz. Allah huzur versin, Allah razı olsun hepinizden, burası bizim için huzurun adresi” dedi ve misafirperverlikleri için köy halkına teşekkürlerini iletti.

Vali Çelik'i Akademisyen Dr. Hikmet Yaşar, İl Genel Meclisi üyesi Fevzi Demir ve köy sakinleri karşıladı.

Oğlu tarafından öldürülen Mehmetoğlu Van’da toprağa verilecek Oğlu tarafından öldürülen Mehmetoğlu Van’da toprağa verilecek

Muhabir: Nirgül Uysal