Hakkari İl Sesi Gazetesi. Com

Hakkari'de yaralı bulunan Baykuş tedavi altına alındı Hakkari'de yaralı bulunan Baykuş tedavi altına alındı

Ticaret ve Sanayi Odası koordinatörlüğünde faaliyetlerini sürdüren ve 19 Ekim'de İcra Komitesi seçimlerini tamamlayan TOBB Hakkari Kadın Girişimciler Kurulu İl İcra Komitesi asil üyelik seçimlerini gerçekleştirdi.

HATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Fazıl Özkan ve Genel Sekreter Fikret Keskin'in de katıldığı toplantı sonrası yapılan seçimlerde TOBB Hakkari Kadın Girişimciler Kurulu Başkanlığına Sevda Keskin yeniden seçildi.

İcra kurulu üyeliklerine ise; Özlem Atay, Güler Yakupoğlu, Yeşim Şimşek, Serap Çiftçi, Sibel Adıyaman, Elif Ermağan, Nergiz Demir, Havva Yaşbay Kobal, Berivan Bor ve Viyan Değirmenci seçildi. 

Seçimlerin ardından açıklamalarda bulunan Hakkari Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Sevda Keskin, 2019 yılının Mart ayında “Güçlü Kadın Güçlü Toplum “ hedefiyle yola çıktıktıklarını, amaçlarının Hakkari bölgesinde girişimcilik kültürünü daha güçlü bir noktaya taşımak olduğunu söyledi.

Kendinisini bu göreve layık gören kadın girişimcilere teşekkür eden Keskin, "Çalışmalarımıza güçveren kadın girişimcilerimize olan inancımızdı. TOBB Hakkari Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı sıfatıyla önemli toplantılara katılım sağladım. Ülkemizin ve kadın girişimcilerimizin kat ettiği mesafeyi gözlemleme imkânım oldu. Gittiğim her yerde 7 bini aşkın üyesi ile çok büyük bir aile olan TOBB Kadın Girişimciler Kurulumuzun vizyonu ve hedeflerini paylaşırken yürütülen çalışmalara katkı sağlama gayreti içerisinde oldum. Hayata geçirdiğimiz projelerle kadınlarımızın girişimcilik hayallerine ulaşmasına destek olurken, kadın kooperatiflerimizi güçlendirecek birçok faaliyete imza attık. Bugüne kadar yaptığımız tüm çalışmalarda bizlerden desteklerini esirgemeyen Türkiye Odalar Borsalar Birliği Başkanımız Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’na, TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanımız Sayın Nurten Öztürk’e, Hakkari Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Servet Taş’a, Hatso yönetim kurulu üyelerine ve çalışma arkadaşlarımıza, bugün yeniden beni bu göreve layık gören TOBB Hakkari Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi üyelerimize teşekkür ederim" dedi.