Kanaat önderi iş insanı Aytekin Karahanlı beraberindeki büyük kalabalık bir kitleyle birlikte AK Parti Hakkari seçim bürosunu ziyaret etti.

Karahanlı ve beraberindekiler AK Parti Belediye Başkan Adayı iş insanı İsmet Ölmez, AK Parti İl Başkanı Avukat Zeydin Kaya, Başkan Yardımcısı Mehmet Yoldaş  ve partililer tarafından büyük bir coşku ile karşılandı.

Karahanlı ve beraberindekilere teşekkür eden Belediye Başkan adayı Ölmez, her geçen gün yeni katılımların olduğunu belirterek, herkese ayrı ayrı teşekkür etti.

Ölmez, açıklmasıın devamında şunları kaydetti.

''Hakkari’ye hizmet için Hakkari’de büyük bir heyecan var. Cumhuriyet tarihinden bu güne aşiretler arasında parti olarak ideolojik ayrıştırma vardı. Bugün buraya tüm aşiretler ve kabileler buraya gelip birbirleri ile kaynaşıyorlar. Bu birlik ve beraberliğimiz ile gurur duyuyoruz. Buraya gelen herkese ayrı ayrı teşekkür ederim.Biz birlik ve beraberlik içinde bunun üstesinde geleceğiz. Belediye başkanlığının anahtarını Sayın Cumhurbaşkanının önüne bırakacağız.  Allah Teâlâ bizim birlik ve beraberliğimizi korusun. Katılım sağlayan kanaat önderi ve iş insanı Aytekin Karahanlı ve beraberindekilerine de ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Karahanlı ise,şunları kaydetti.

”Bugün burada bulunmamızın sebebi bu kutlu davanın adayı olan sayın İsmet Ölmez’i tebrik etmek ve yanında olduğunu belirtmek için ben ve akrabalarım beraber geldik ve burada olmaktan onur duymaktayız. İsmet Ölmez, sevilen bir iş insanı kapısını çalan bütün insanlara destek çıktığını hepimiz biliyoruz. Hakkari ve belediyesinin bütün sorunlarını çözeceğine inanıyoruz ve İsmet Bey’in yanında olduğumuzu belirtmek istiyorum.  Başarılar diler Allah yar ve yardımcısı olsun. Allah hepinizi Muaffak etsin başaracağı ve kazanacağız” dedi.

Kaynak: NİRGÜL UYSAL