Emir Şaban Mahallesi Zap Sofrası yanında genç girişimci tarafında açılan Şeflera Çiçekçilik ilçe halkına hizmet vermeye başladı.

İlçenin ilk ve tek çiçekçilik dükkanında  her çeşit canlı ve yapay çiçek olmak üzere, buket , oda bitkileri, orkide, gül, saksı çiçeği, doğum süsleri, çelenk ve diğer çiçek türlerinin bulmak mümkün.

Çukurca'nın ilk ve tek çiçekçilik  işyerini açan Genç Girişimci Recifa Altay şunları kaydetti.

“Özel günlerinizi daha anlamlı kılmak adına, uygun fiyatlarla, isteğe özel çiçeklerin de tasarlanabildiği Şeflera Çiçekçilik, artık Çukurca halkının hizmetinde. Canlı, yapay, kuru çiçek çeşitleri başta olmak üzere her türlü çiçek ürünlerini müşteri memnuniyetini ön planda tutarak satışa sunmak üzere işyerimizi açtık. Bizleri tercih edecek müşterilerimizin memnun kalacağı kanaatindeyiz. Bizleri tercih eden tüm dost, müşteri ve hemşerilerimize teşekkür ediyorum. Çiçek göndermek için ALO demeniz yetiyor. İstenilen yere çiçeği zamanında teslim ediyoruz.” diye konuştu.

ADRES: Zap Sofrası arkası , Aksac Erkek Kuaförü yanı Çukurca/ Merkez

İLETİŞİM 0542 546 49 82 

Hakkari'den Uludağ'a birçok bölgede biyoçeşitliliği araştırılıyor Hakkari'den Uludağ'a birçok bölgede biyoçeşitliliği araştırılıyor

Editör: Haber Merkezi