11 ayın sultanı Ramazan ayı geleneklerini yaşatmaya çalışan Bitlis Vakıflar Müdürlüğü birlik ve beraberliği pekiştirmek adına her gün 100 kişilik ihtiyaç sahibi olmak üzere iftar yemeği ikram ediyor.

Elite World Van Hotel, İranlı acente temsilcilerini ağırladı Elite World Van Hotel, İranlı acente temsilcilerini ağırladı

Bu yıl Mart ayı ile başlayan ve Ramazan ayı boyunca da devam edecek olan yemek dağıtımı dev kazanlarda özenle hazırlanıp masalara servis ediliyor.

 Hatta bazen buraya İftara gelen sayısı artınca onlarıda geri çevirmiyorum, Yemek dağıtımı üstlenen Firma karşılamak üzere her gelen kişi iftarını açarak dönüyor. Firma yetkilileri  Bitlis  Vakıflar Bölge Müdürlüğü tarafından 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayı nedeniyle “Vakıf Medeniyetinde Ramazan Ayı” temasıyla  ihtiyaç sahibi 100 vatandaşlarımıza iftar veriliyor.

Vakıflar  “Her ay düzenli olarak ailelerimize gıda kolileri, maaş ve öğrencilere ise burs yardımı yapmaktadır”  her yıl olduğu gibi Bu yıl da “Vakıf Medeniyetinde Ramazan Ayı” temasıyla organizasyonlar düzenleyecek olan Bitlis Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nün iftar yemeğine katılım yoğun oldu.

Editör: Haber Merkezi