HABER: HAKKARİ İLSESİ GAZETESİ

Merzan Futbol Sahası’nda gerçekleşen müsabakayı Vali Cüneyit Orhan Toprak, Başbakan Danışmanı Adnan İnanç, Galatasaraylı eski futbolcu Hakan Ünsal, Vali Yardımcıları Bekir Bacı ve Mehmet Nurullah KARAMAN, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ferdi Korkmaz, İl Emniyet Müdürü Süleyman Suvat Dilberoğlu ve vatandaşlar izledi.
 
Hakkâri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Hakkâri Spor Kulübü tarafından organize edilen ve 15 Mart 2017 tarihinde başlayan turnuvaya 44 takım ve 450 sporcu katıldı. Rakiplerini yenerek finalist olan Gulazüryan ve Nokta İletişim takımları arasında oynanan final maçı oldukça çekişmeli geçti. 90 dakikası 1-1’lik eşitlikle sona eren maçı penaltı atışlarıyla Gulazüryan takımı kazanarak, şampiyon oldu.
 
Müsabakanın sonunda Vali Cüneyit Orhan Toprak, Başbakan Danışmanı Adnan İnanç, Galatasaraylı eski futbolcu Hakan Ünsal ve beraberindeki protokol üyeleriyle birlikte her iki takım oyuncularını kutlayarak ödülleri olan madalya, Cumhuriyet altını, kupa ve Başbakan  Binali Yıldırım’ın imzalı turnuva katılım belgeleri verildi.
 
Daha sonra Başbakan Danışmanı Sayın Adnan İnanç, müsabakada oynayan ve taraftarlarca seçilen 5 futbolcuya Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe takımlarına ait ünlü futbolcuların imzalarının bulunduğu forma hediye etti.
 
Galatasaraylı eski futbolcu Hakan Ünsal ise sporcu ve taraftarlarla hatıra fotoğrafı çektirerek forma imzalattı.
 
Daha sonra Vali Sayın Toprak, Polis Evi’nde verilen yemekte Başbakan Danışmanı Sayın Adnan İnanç ve Galatasaraylı eski futbolcu Hakan Ünsal ile bir araya gelerek bir süre sohbet etti

Editör: Haber Merkezi