Cumhuriyet Halk Partisi; 4 dönem Hakkari Kadın Kolları Başkanlığı görevinde bulunan 4 yılı aşkın bir süredir de Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcılığı yapan Suzan Çakırbeyli'yi Hakkari İl Başkanlığı görevine getirdi. 

Kastamonu, Manisa, Uşak ve Erzincan'ın ardından Hakkari İl başkanlığı görevi verilen beşinci kadın il başkanı olan Çakırbeyli CHP genel merkezinde tebrikleri kabul ederken CHP Genel Başkanı Özgür Özel de yeni İl başkan Çakırbeyli'ye jest yaptı.

Yakasındaki parti rozetini Hakkari İl başkanı Suzan Çakırbayli'nin yakasına takan Genel başkan Özgür Özel başkan Çakırbeyli'ye görevinde başarılar diledi. 

Hakkari’de balkondan düşen çocuk hayatını kaybetti Hakkari’de balkondan düşen çocuk hayatını kaybetti

Jestninden dolayı Genel Başkan Özgür Özel'e teşekkür eden Hakkari İl Başkanı Suzan Çakırbeyli, "Yıllardır canı gönülden çalıştığım partimin kıymetli rozetini, yeni görevim olan CHP Hakkari İl Başkanlığını temsilen kendi yakasından çıkartarak yakama takan Sayın Genel Başkanımız Özgür Özel'e göstermiş olduğu bu nezaketi ve güveninden dolayı minnetarlığımı sunar, partimiz ve Hakkari adına hayırlı olmasını temenni ederim." ifadelerini kullandı. 

Editör: Zeki DARA