Hull City, Summer Tour 2024 etkinliği kapsamında 10-20 Temmuz tarihleri arasında Türkiye Futbol Federasyonu’nun Riva’da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde hazırlık kampı gerçekleştirecek. İngiliz ekibi 13 Temmuz Cumartesi günü Kasımpaşa, 18 Temmuz Perşembe günü ise Fenerbahçe ile dostluk maçı oynayacak.

'EURO 2024'ün En Güzel Golü' Mert Müldür'ün golü oldu 'EURO 2024'ün En Güzel Golü' Mert Müldür'ün golü oldu

17 Temmuz Çarşamba günü saat 12.00’de Hull City Başkanı Acun Ilıcalı, Başkan Vekili Tan Kesler, Teknik Direktör Tim Walter ve futbolcuların katılımıyla Türkiye Futbol Federasyonu’nun Riva’daki tesislerinde düzenlenecek basın toplantısında Hull City’nin yeni sezon hedefleri ve planlamaları konuşulacak.

ACUN ILICALI, 50 HULL CİTY TARAFTARINI İSTANBUL’DA AĞIRLAYACAK

İstanbul’da 10-20 Temmuz tarihleri arasında kamp yapacak olan Hull City takımını 50 taraftarı da yalnız bırakmayacak. Hull City’nin sahibi Acun Ilıcalı, daha önceki kamplarda olduğu gibi İngiliz ekibinin taraftarlarını Türkiye’de misafir edecek. Sezon boyunca Hull City’nin maçlarına gelen en sadık taraftar grubundan seçilen taraftarlar hem İstanbul turu yapacak hem de takımının kamp programını yakından takip edecek.

Kaynak: DHA