Doğruyol Partisi’nin Hakkâri İl Başkanı Kamuran Demir, Kadın Kolları Başkanı Hatice Demir, İl Gençlik Kolları Başkanı Zınar Adıyaman, Yönetim Kurulu Üyeleri ve beraberindeki kalabalık heyet partilerinden istifa ederek, Ak Parti'ye katıldı.

Partiden yapılan açıklamada seçim koordinasyon merkezinde gerçekleştirilen katılım törenine Ak Parti İl Başkanı Avukat Zeydin Kaya ve Hakkari Belediye Başkan Adayı İsmet Ölmez ile partililer katıldı. 

Doğru Yol Partisi İl Başkanlığından istifa eden İl Başkanı Kamuran Demir ve beraberindekilerin rozetleri ise Ak Parti İl Başkanı Avukat Zeydin Kaya ile belediye Başkan Adayı İsmet Ölmez tarafından takıldı.

Burada kısa bir açıklama yapan Belediye Başkan Adayı İsmet Ölmez, Ak Parti, Türkiye'deki her demokratik düşüncenin, millet için çalışan her ferdin kendine yer bulabildiği bir partidir’ dedi.

Ölmez, ‘22 yıllık eser ve hizmet tecrübesinin halkımıza verdiği güven ve istikrarın devamı için doğru adımlarla yola devam edeceğiz. Katılımlarından dolayı Başkan ve yönetimine teşekkür ediyoruz. Hakkâri’mize ve Parti'mize hayırlı olsun’’ ifadelerini kullandı. 

Editör: Zeki DARA