• Hakkari-1 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Hakkari Üniversitesi ve TEMA Vakfı Ortaklığında Girişimcilik Semineri Düzenlendi
27 Ekim 2017 Cuma 23:24

Hakkari Üniversitesi ve TEMA Vakfı Ortaklığında Girişimcilik Semineri Düzenlendi

Hakkari Üniversitesi ile Hakkâri TEMA Vakfı İl Temsilcisi Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Hakkâri Yatırım Destek Ofisi Koordinatörlüğü ortaklığında “Traktörünü satan bilgeden Girişimciliğe, Gençliğe ve Geleceğe Farklı Bir Bakış” adlı seminer düzenlendi.

HABER: HAKKARİ İLSESİ GAZETESİ

Hakkâri Ticaret ve Sanayi Odası konferans salonunda Hakkari Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Sait Taylan’ın danışmanlığında Hakkâri Genç TEMA Öğrenci topluluğu çalışmaları kapsamında düzenlenen seminere Hakkari Üniversitesi akademisyenleri, TEMA Hakkâri İl temsilcisi Hilal Turgay ve öğrenciler katıldı.

Seminere konuşmacı olarak katılan TEMA Vakfı İletişim ve Kurumsal İşbirliği Bölüm Başkanı Sosyal Girişimci Tanfer Dinler,  girişimcilik ruhunun nasıl ortaya çıkarılacağı ve sürdürülebilir bir yaşam için doğaya, toprağa, tarıma sahip çıkılması gerektiğini belirtti.

Hakkâri TEMA Vakfı İl Temsilcisi Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı Hakkâri Yatırım Destek Ofisi Koordinatörü Hilal Turgay, önümüzdeki dönemde Hakkâri için yapılacak faaliyetlerini planlamaya başladıklarını belirterek “Daha Güzel Bir Hakkâri İçin El Ele” diyerek tüm halkımızı sürdürülebilir bir gelecek için toprağına, suyuna, doğasına ve havasına sahip çıkmaya davet etti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÖNE ÇIKANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Hakkari İl Sesi Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim