• Hakkari-12 °C
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Gençlik Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğünden Yüksekova  Belediyesine Ziyaret
23 Kasım 2017 Perşembe 11:00

Gençlik Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğünden Yüksekova Belediyesine Ziyaret

Gençlik Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü heyeti Yüksekova Belediyesini ziyaret etti.

HAKKARİ İL SESİ GAZETESİ-- 
Gençlik Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri daire başkanı Ömer Kalkan, Şube müdürü Nuri Kılıç ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Reşit Güldal Yüksekova’da yapımı tamamlanan Gençlik Spor merkezini ve çalışmaları devam eden spor faaliyetleri ilgili çalışmaları inceledikten sonra Yüksekova Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü ve Belediye Başkan yardımcısı Hacı Bayram Özcan’ı makamında ziyaret ettiler.


Çalışmaların yerinde takip edilmesi ve ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getiren Yüksekova Belediye Başkan yardımcısı, Hacı Bayram Özcan “Bu ziyareti çok anlamı buluyorum geldiğiniz için teşekkür ediyorum. İlçemizde spor faaliyetleri ile ilgili yapılan çalışmaların tüm hızıyla devam ediyor olması bizleri mutlu ediyor. İnşallah her alanda gelişimin devam ettiği ilçemizde spor konusunda da hiçbir eksiğimiz kalmayacaktır. Yapılan çalışmalar ile ilgili hassasiyetlerini gösteren herkese teşekkür ederiz.

 

Daha sonra açıklama yapan Gençlik Spor Bakanlığı, Spor Genel Müdürlüğü Spor Faaliyetleri daire başkanı Ömer Kalkan, “Spor faaliyetlerinin yerinde değerlendirmek üzere burada bulunmaktayız. Amacımız Çocuk ve gençlerimizin spor konusunda etkin rol almalarıdır. Gördüğümüz kadarıyla çalışmalar bu kapsamda devam etmektedir. Yaptığımız incelemeler sonunda özellikle ilgi alaka ve büyük desteklerinden dolayı Yüksekova Kaymakamı Mahmut Kaşıkçı’ya da ayrıca teşekkür ederiz” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÖNE ÇIKANLAR
Tüm Hakları Saklıdır © 2016 Hakkari İl Sesi Gazetesi | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Haber Yazılımı: CM Bilişim